Fejlődés + vizsgálatok
Pető nem nekünk való még. Gondoltam, de egy próbát adtunk ennek is. Megbeszéltük normálisan minden sértődés nélkül, hisz nem vagyok vak és sem, hogy jelenleg egy gyógytornász kell Fefének, gyógypedagógia. Első körben rendesen ki kell támasztani, csípőt rendesen a talajra, stb. A vizsgálatnál ami szerintem gond volt, hogy 13 órára kellett menni, ez nálunk ebéd… Tovább »
