MR
Megvolt az MR vizsgálat. Egyszerre volt a szervezés botrányos, nevetséges és vicces is. Minket 11-re hívtak és szerdán kellett ugye bemenni az aneszteziológiára vizsgálatra, hogy lehet-e Fefét altatni és hogy hogyan ás mikor egyen. Szerdán azt mondták, hogy éjfélig ehet, 6-kor igyon tápszer és 8,30-kor vizet. Na ez így is volt reggel. Előbb indultunk, hogy… Tovább »
