Fefe élete

Segítség kérés

Paku Andrea vagyok, kisfiam, Fefe 2009.11.10-én született Budapesten, 35. héten oxigénhiánnyal, 0/6-os Apgar értékkel, 2400 grammal. Folyamatos fejlesztésre szorul, amihez most segítséget szeretnék kérni. Elhúzódó kitolási szak miatt (2 óra) halva született, azonnal újraélesztették mely 22 percbe tellett. Azonnal átkerült a Gyermekklinika PIC osztályára ahol hűtötték 72 óráig hogy a kis agya ne károsodjon tovább…. Tovább »

Bethesda rehab folyt.köv.

Voltunk ma első vizsgálaton a Betehsda rehabilitációján. 1 okom volt rá, a Suit terápia varsói kezelésének OPE általi finanszírozása. Tudtam nagyon jól, hogy esélytelen Fefe jelenlegi állapota arra, hogy ez a doki írjon egy olyan papírt miszerint ez a terápia kell a gyermeknek és ez a terápia az ami a fejlődését biztosítja. A doki kikérdezett,… Tovább »
Mobil nézetre váltás Teljes nézetre váltás
Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!